Prečo je erekcia dôležitá

 

Ľudskú sexualitu je samozrejme možné prežívať, bez toho aby došlo k priamemu sexuálnemu styku, napríklad preto, že partnera trápi nedostatočná erekcia, alebo z iného dôvodu. Ponúka sa napríklad orálny sex alebo manuálne dráždenie. S takými praktikami však mnoho mužov dlhú dobu nevystačí. Pevná a bezchybne fungujúci erekcia je dôležitá pre ich zdravé sexuálne sebavedomie aj prirodzenú mužskú sebaistotu.

V okamihu, keď erekcia nie je dostatočne kvalitná, mnoho mužov erekcia 3stráca pevnú pôdu pod nohami. To sa začne odrážať na ich zníženej duševnej pohode, ktorá sa následne prejaví aj v bežnom partnerskom spolužití. Muži, ktorí si nie sú istí sami sebou a dokonca sa u nich objavuje slabá alebo vôbec žiadna erekcia, majú tendenciu sa do seba uzatvárať, pripadajú si bez sex-appealu a môžu sa u nich prejavovať návalmi podráždenosti, zmeny nálad alebo nechuť komunikovať s partnerkou. Obaja partneri sa tak dostávajú do začarovaného kruhu.

Nedostatočná erekcia preto môže mať v istom zmysle vplyv aj na sebavedomie ženy. Ak vidí, že partnerova erekcia nie je tak silná, ako by si priala, môže si tento fakt vyložiť po svojom. Na rad prídu rôzne fantázie, kedy žena začína pochybovať o svojej sexuálnej atraktivite. Myslia si, že mužova slabá erekcie je spôsobená tým, že už pre neho nie je ako žena príťažlivá. Bojí sa, že nekvalitné erekcia a nedostatok záujmu o sex súvisí s neverou muža. Toto všetko môže viesť až k odcudzeniu páru.

 

erekcia ejoy

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

Čítajte aj:

 

Vytvorte si vlastnú webstránku zadarmo s redakčným systémom WebJET Cloud.

Zobraziť plnú verziu stránky