Tajomná erekcia - typy a triky


Plnohodnotný sexuálny život nemusí byť iba výsadou mladých ľudí. erekciaNikde nie je dané, že sa sexuálnym hrám nemôžu venovať tiež päťdesiatroční alebo šesťdesiatroční ľudia. Každý chce prežiť plnohodnotný život a k nemu patrí aj sexualita. Ľudia sa nemusia riadiť kultom mladosti, vyznávať ideály krásy, aby si mohli dosytosti užiť milostných radovánok. Na prežívanie svojej sexuality má nárok každý, aj ľudia v zrelom a pokročilom veku.


Komunikujte

Nebojte sa svojmu partnerovi zveriť, čo vás vzrušuje a aké sexuálne praktiky by sa vám páčili. Nie je snáď nič smutnejšie, ako keď si ľudia, ktorí zdieľajú desiatky rokov spoločnú spálňu, nič zo svojich sexuálnych predstáv neprezradí. Výsledok môže vyzerať napríklad takto: zatiaľ čo manželka by v skutočnosti preferovala ostrejší sex, jej manžel jej celé roky šepká do ucha sladké nežnôstky, pretože je presvedčený, že to tak chce. Ona však tajne sníva o mužovi, ktorý sa jej bez slova zmocní, bude živočíšny, v posteli sa nepýta, ale oznamuje. Možno by si to tak želali obaja, lenže si to nikdy nepovedali.

Efekt takéhoto konania je jasný: nuda a sexuálny stereotyp bez vášne, pretože každý z partnerov mieri v posteli do iného terča. Intímna komunikácia je preto veľmi dôležitá, jej sila pramení aj z istej exkluzivity a otvorenosti, ktorá praje kvalitnému sexu oveľa viac než zbytočný stud alebo obava sa partnera opýtať, čo sa mu počas milostných hier naozaj páči.

 

K dobrému sexu samozrejme patrí tiež zmysel pre humor, vzájomné provokácie a podpichovanie. To všetko dokáže prehlbovať intímny zväzok. Nie nadarmo sa potom hovorí, že sex je do značnej miery indikátorom spokojnosti oboch partnerov vo vzťahu. Inými slovami, keď to funguje v posteli, potom to funguje aj počas varenia, umývania riadu, vešania záclon a ďalších povinností, ktoré nepatria ani u jedného z partnerov k TOP 10 vykonávaných domácich prác.


Dostatok časuRad päťdesiatnikov, ale aj starších ľudí hovorí, že si svoju sexualitu začínajú užívať až v tomto veku. Deti už nepotrebujú takú starostlivosť, pretože už dávno vyleteli z hniezda, partneri na seba majú viac času, môžu spolu cestovať a objavovať veci, na ktoré predtým nemali čas. Aj toto praje rozvoju ich sexuality a kvalite milostného života.

V zrelom veku síce prichádza vzrušenie pomalšie, ale to neznamená, že je menej intenzívne. Sex nie je potrebné ani nijako zvlášť plánovať alebo ho lámať cez koleno. Je tiež zbytočné v partnerovi vyvolávať nútené očakávania, že po romantickej večeri musí nutne nasledovať nejaké milostné hry. Ani ľudia v staršom veku by sa nemali ochudobňovať o spontánnosť a prekvapenie, ktoré narušujú ich milostný stereotyp a prospievajú vzájomnej láske. Dobrý sex príde presne v ten okamih, kedy prísť má. Stačí k tomu len dopomôcť.


Znovu objavte čaro bozkávania

Partneri, ktorí vedľa seba žijú dlho, alebo sú vo fáze, keď už vyprchalo romantické poblouznenie, majú tendenciu sa prestať bozkávať. Zbytočne sa tak ochudobňujú o jeden z najväčších erotických stimulov.


Správna stimulácia a vyhovujúce pozície

Nie je potrebné sa štylizovať do namáhavých pozícií a techník. Využite periny a vankúše tak, aby bolo milovanie pohodlné.


Šport

Ak chcete byť sexuálne aktívny, musíte byť v dobrej fyzickej kondícii. Je dobré si udržiavať fyzičku prechádzkou, plávaním alebo akýmkoľvek cvičením. Cvičenie nabíja energiou, budete sa lepšie cítiť ale aj lepšie vyzerať.

 

erekcia ejoy

    

        Čítajte aj:

Vytvorte si vlastnú webstránku zadarmo s redakčným systémom WebJET Cloud.

Zobraziť plnú verziu stránky